- Deneyimli Ekibimiz ve Lüks Filomuz ile Şoförlü Araç Kiralama - İstanbul Limousine
Whatsapp
Mail
Arama

Şoförlü Araç Kiralama

İstanbul Limousine olarak; deneyimli ekibimiz ve lüks filomuz ile taşımacılık konusunda en çok tercih edilen şirketlerden birisiyiz. İstanbul ziyaretleriniz, toplantı ve düğün organizasyonlarınız, havaalanı transferleriniz, resmi davetleriniz, konferanslar, toplantılar ya da yurt dışından gelen konuklarınıza görkemli bir şehir turu mu yaptırmak istiyorsunuz? Aklınıza gelen ve ihtiyacınızın doğacağı tüm ihtimaller için birbirinden lüks donanıma sahip araçlarımızı şoförlü olarak hizmetinize sunuyoruz.

Şoförlerimiz sadece güvenli ve üst düzey araç kullanma yetilerine sahip olmakla kalmayıp, diksiyonu düzgün, yeterli seviyede yabancı dil bilen, insan ilişkileri konusunda da oldukça başarılı kişilerden oluşmaktadır. Mesleği ile ilgili tüm eğitimleri tamamlamış, gerekli belge ve sertifikalara sahip, konsepte uygun giyim tarzı ve kişisel bakımları yapılmış şekilde size en iyi hizmetini sağlamak için tüm şartları zorlayacaklardır.

Özel Günlerinize Özel Araçlar

Bu en özel gününüzde sizi yalnız bırakmayacağımızdan emin olabilirsiniz. Son model ve donanımlı filomuzdan istediğiniz tarzda aracı seçebilir, sizi dünya evine götüren yolculukta mutluluğunuza mutluluk katabilirsiniz. Limuzin ile dünya evine yolculuk yapmayı herkes için mümkün kılıyoruz. Size özel olarak tasarlıyoruz ve size özel olarak sunuyoruz. Düğün gibi büyük organizasyonlarınızda düşüneceğiniz bir problem olmaktan çıkan düğün aracı problemini çözüyoruz. Sizin yerinize her şeyi tasarlayarak sizlere sunuyoruz. Deneyimli ve nazik şoförlerimiz size bu yolculukta seferber olacaktır. Bu yolculukta dilediğinizi arzu edebilir ve gerçekleştirebilirsiniz. Sizleri ve sevdiklerinizi düşünmek bizim işimiz. Siz yeterki arzu edin. Eğer düğününüzde nasıl bir araç kullanacağınıza karar veremediyseniz gelin arabası kiralama seçeneklerimize göz atabilirsiniz!