Whatsapp
Mail
Arama

Özel Şoför Kiralama

Arka koltukta oturup arkanıza yaslanıp seyrin keyfini çıkarmak isteyen müşterilerimiz için sunduğumuz bu sistem her kitleye uygundur. Özel şoför kiralama ile yolculuğunuza keyif katabilirsiniz. Bütün trafik sorunlarını bir kenara bırakarak İstanbul'un görmeye değer yerlerini seyir edebilirsiniz. Bütün şoförlerimiz işinin en eğitimlisi olanlardır. Hiçbir sorunla karşılaşmamanız için eğitilmişlerdir.

İş Seyahati İçin Özel Şoför Kiralama

İş sebebi ile ziyaret ettiğiniz İstanbul'da özel şoför kiralama adına en iyisiyiz. İş için seyahat eden yolcularımız için ayrı bir araç filomuz bulunmaktadır. İstanbul'a ilk defa geliyorsanız ve tek başınıza iseniz bu sizin için büyük sorunlar yaşatabilir. Bu sorunlarla karşılaşmanızı önlemek için size özel şoförlü araç kiralama sistemini sunmaktayız. Yol kapasitelerinden ve trafik durumdan haberdar değilseniz, aceleniz var ve diğer sürücülerin size tepkilerinden çekiniyor iseniz bu seçenek en güzel seçenek olabilir. Bu konforu elde etmek için bizden özel şoför kiralayabilirsiniz. Araçlarımız günlük bakımlar ile temizliğini ve sağlamlıklarını korumaktadırlar. Titiz çalışanlarımız sayesinde sürekli hijyenli halde tutulan araçlarımız konforunuza bir basamak daha katacaktır. Şoförlerimiz her türlü aracı sürebilecek kapasitede olup çeşitli testlerden geçirerek işe aldığımız insanlardır. Sizlere en iyi seyahati sunacağından eminiz.

Grup Seyahatleri İçin Özel Şoför Kiralama

İstanbul seyahatinizde size eşlik eden gruplarınız olabilir. Grup yolculuğu için en heyecan verici olanı İstanbul olabilir. İstanbula oldukça fazla sayıda ziyaret eden grup kafileleri vardır. Grup seyahati yapacak olanlar özel araç kiralamakla seyahatlerine renk katıp şoför ile birlikte de yorgunluklarına bir nebze de olsa rahatlık katacaktır. Çeşitli araçlarımızla gruplarınıza en güzel hizmeti vermek için, bu araçları en iyi şekilde sürebilecek şoförler yetiştirdik. Gezilebilecek en güzel şehirlerden birisi olan İstanbul'da boğaz manzarası eşliğinde bir akşam yemeği yemeyi kim istemez. Her alanda ilgi çekici olan şehrin geziciler olarak sıkça tercih ettiğini görüyoruz. Gezi halinde iken tüm ihtiyaçlarınızın karşılaşanabildiği, seyahat konforunun en iyi sağlandığı, eğlenceli ve heyecanlı yolculuğunuzda en lüks otomobil ve şoförlerle hizmetinizdeyiz. Eğitimli rehberlerimiz aynı zamanda uzman rehberlerdir. İstanbul yerelini çok iyi bilmekte ve sizi en iyi şekilde bilgilendirmektedirler.