Whatsapp
Mail
Arama

Limuzin Kiralama

Hiç limuzin kiralamayı düşündünüz mü? Ülkemizde her ne kadar yaygın olmasa da limuzin kiralamak düşündüğünüzden çok daha avantajlı ve konforlu bir seçimdir aslında. Bir limuzin kiralamak istediğinizde öncelikle bilmelisiniz ki size özel bir şoför tahsis edilecektir. Bu da demek oluyor ki iki kat havalı gözükebileceksiniz! Bunun dışında limuzin kiralamak sizi bir çok yerde çekici yapıcaktır. Düşünsenize İstanbul’da trafiğe sıkıştınız ve etrafınızdaki bütün arabalar size bakıyor aslında size bakmıyor ama elbette ki limuzinin içinde olduğunuzdan ayrı bir sempatiniz oluyor. Limuzinlerin cinsleri yolcu kapasitesine göre özel olarak üretilmiştir.

Şoförlü Limuzin Kiralama

Örneğin Lincoln marka limuzin maximum 8 yolcu kapasitesine sahip olsa da Hummer H200 17 yolcu kapasitesine sahiptir. Bunun dışında bazı limuzinlerin için de özel bar,yatak, hatta inanamayacaksınız ama havuz bile var! Elbette ki bu tip limuzinler ülkemizde bulunmuyor ancak Amerika’nın bir çok eyaletinde bu tip limuzinler sokaklarda gösteriş yapmaktadır. Limuzin diyince hepimizin aklına uzun arabalar geliyor ve bir çok kişi bu arabaların bazı yollardaki dönüşlerini nasıl yaptığını düşünüyor. Merak etmeyin bunları düşünecek bir şoförünüz olacak! Zaten isteseniz de limuzin kiralama şirketleri bu tip araçları maalesef şoförsüz vermiyor. Biraz da ülkemizdeki limuzinlerden bahsetmek istiyorum. Ülkemizde aslında bir çok limuzin markası var ancak biz bunların farkında değiliz. Örneğin Cumhurbaşkanı makam aracı aslında limuzindir. İş adamları, sanatçılar, futbolcular bir çok kişinin limuzini tercih ettiğini görebilirsiniz.

Ancak bu limuzinler düşündüğünüz gibi uzun geniş araçlar değil sedan tarzı ama içi oldukça geniş araçlardır. Ülkemizde uzun limuzinlerin yaygın olmamasının sebebi sanırım bir nevi ekonomik koşullar. Takdir edersiniz ki limuzin kiralamak her ne kadar dış ülkelerde bir aktivite haline gelmiş olsa da ülkemizde olağanüstü bir durum. Düşünsenize bir limuzinle 2 gün boyunca şehrinizi geziyorsunuz ya da okulunuza limuzinle gidip geliyorsunuz. Aslında bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Günlük ücreti ne kadar olursa olsun bir Hummer marka limuzinin yolcu kapasitesi 17 kişidir. Yani 17 arkadaşınızla bu limuzini kiralamak isterseniz bu ücreti bölüşerek avantajlı bir şekilde limuzin kiralayabilirsiniz. Eğer böyle bir hayaliniz varsa ve sizinle aynı fikirde olan 16 arkadaşa sahipseniz bence bir gün denemelisiniz..