Whatsapp
Mail
Arama

Kurumsal

İstanbul Limousine İstanbul’daki en iyi servis sağlayıcılarından birisidir. Bunun nedenini; her ziyaretçimizin işlerini daha kolay ve keyifli hale getirmemiz olarak açıklayabiliriz. Istanbul Limousine bireylere, gruplara ve ailelere hizmet veren geniş bir hizmet ağına sahiptir.

Bir çok kitleye hizmet veren İstanbul Limousine, sizler için en iyi çözümleri sunmaktadır. Bu kitlelerden birkaç örnek vermek gerekirse; aileler, iş arkadaşları ve yüksek mevkili müşteriler... Filomuzda bulunan onlarca lüks aracımızın bir çoğu sedan, jeep, station tarzı arabalardır. Bunlar arasında seçim yapmak ve seyahatinizin tadını çıkarmak size kalmıştır.

Genelde tercih edilen geniş araçlarımız, havaalanı transferlerinde turist kafilelerini karşılamak ve alana bırakmak için kullanılmaktadır.

İstanbul gibi büyük bir metropol şehrinin taksi şoförleri, bu şehir kadar güzel ve sıcak olamayabiliyorlar. Bu sebepten dolayı bir çok turistin sorun yaşadığını bilmekteyiz. Zaman kaybı, yüksek ücret ve nice sorunlar gibi... Bu gibi can sıkıcı durumların yaşanmaması için İstanbul Limousine şoförleri en az 3 dil bilmekle kalmıyor, sizleri en güvenli ve seyri hoş yollardan gideceğiniz yere ulaştırmaktan keyif alıyor!