Whatsapp
Mail
Arama

Havaalanı Transferleri

Çeşitli sebeplerden dolayı seyahat eden insanların sayısı giderek artmakta. Havayollarını tercih edenlerin de en büyük sorunlarından birisi havaalanlarının şehir merkezlerinden uzak olması. Şehir merkezine gitmek için harcadığınız süre, yolculuk sürenizden fazla olunca da durum hayli yorucu ve can sıkıcı olabiliyor. İstanbul Limousine olarak bu durumu ortadan kaldırıyoruz. Haftanın her günü, günün her saati sizleri havaalanlarından alıp güvenli yolculuğunuza başlamanız için hazırda bekleyen araçlarımız var. Saatlerce yolculuk yapıp taksi sıralarında kendiniz heba etmek istemiyorsanız havalimanı transfer hizmetimiz tam size göre!

Dilediğiniz günde saatte ister Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer , ister İstanbul Yeni Havalimanı Transfer hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey bir gün önceden bize ulaşıp rezervasyon yapmak.

Kalabalık Gruplar İçin Vito Alan Hizmetleri

İstanbul'da bir evlilik ya da yıldönümü düzenlemeyi planlıyorsanız, şehir ya da yurt dışından gelen konuklarınız için hizmetimize ihtiyaç duyabilirsiniz. Kalabalık gruplarınız için Mercedes Vito araçlarımız ile konuklarınızı rahat ettirebilir, güvenilir ve güler yüzlü bir seyahat sunabilirsiniz. Konuklarınızın geliş ya da gidiş tarihinden bir gün önce bizimle irtibata geçip, kolaylıkla rezervasyonunuzu ayarlayabilirsiniz. Aracımız ve şoförümüz konuklarınızın uçağı inmeden yarım saat önce alanda olacak ve karşılama hizmeti de sunacaktır. Ayrıca konuklarınızın tüm bavullarını ve eşyalarını özenle araca yerleştirip, kusursuz bir seyahat deneyimi sunmak için elinden geleni yapacaktır.

TÜM ALANLAR