Whatsapp
Mail
Arama

GELİN ARABASI KİRALAMA

Gelin Arabası Kiralama

Düğününüz var her şeyiniz hazır insanlar sizi bekliyor. Peki ya siz? Aracınızın gelin arabası olabilecek estetiğe sahip olduğunu düşünüyor musunuz? Peki ya değilse? Bir düşünün kendi düğününüze limuzin ile gittiğinizi... Görkemli bir geceyi başlatmış oluyorsunuz aslında. Sizi bekleyen onlarca insan siz geldiğinizde, o limuzinden indiğinizde gözlerine bir ışıltı doğuyor. Sizi göründüğünüzden daha havalı ve karizmatik yapan bir sihir gibi aslında. Geceniz başlamadan herkes sizi konuşmaya başlıyor bile. Böylesine özel bir güne görkemli bir giriş yapmak istiyorsanız bu işte düğün arabanızın önemi büyüktür. Bazı insanlar limuzini abartılı bulmakla beraber antipati duyarlar. Siz de bir limuzin kiralamak zorunda değilsiniz aslında. Örneğin; Mat siyah bir BMW araçla düğüne giriş yaptığınızı düşünsenize. Siz kendinizi zaten yeterince huzurlu ve özel hissediyorsunuz o gece bu aracın içinde.

Gelin Arabası Modelleri

Bir çok kişi gelin arabası kiralamanın pahalı olduğunu düşünür. Halbuki bu yöntem kişinin kendini özel hissetmesi için en kolay ve en avantajlı yoldur. Bir çok şehir efsanesi gelin arabası kiralamanın riskli bir iş olduğunu en ufak bir çizikte sizden bilindiğini söylerler. Bu efsane tamamıyla yanlıştır. Siz bir aracı kiralarken etrafına bakıp en ufak detayına kadar inceleyebilirsiniz ve inceledikten sonra herhangi bir hasar söz konusu ise bunu şirkete bildirip not aldırtabilirsiniz.

Lüks Gelin Arabası Kiralama

Ayrıca bu tip araçları sadece bir gece kiralamak sizin için hem yeterince havalı hem de yeterince ucuz olacaktır.Yüzlerce insanın sizin gelişinizi izlemesi, düğün salonuna gidişiniz, bunların hepsi sizin için özel olabilir. Eğer kendinizi özel hissediyorsanız ve unutulmaz bir gece yaşamak istiyorsanız, hayatınızın bu en önemli gününde bir limuzin veya lüks bir araç kiralamaktan kaçınmamalısınız. Unutmayın ki bu gün sizin ilk ve son geceniz olacak. Böylesine muhteşem bir gün yaşamak için tüm yapmanız gereken kendinizi şımartmak ve bir araç kiralamak. Peki ya sonra? Sonrasını siz bile coşku ile izleyeceksiniz..


GELİN ARABASI KİRALAMA FİYATLARI

 • Mercedes E Class
  200 €
 • Mercedes S Class
  500 €
 • Bmw 7
  1500 ₺
 • Range Rover
  500 €
 • Limuzin 12 Saat
  1200 ₺
 • Vip Vito
  1000 ₺
 • Mercedes Vito
  750 ₺
 • Vip Sprinter
  1200 ₺