dugun_arabasi

İnsan hayatının şüphesiz en özel anlarından olan ve yıllar boyunca hayalleri süsleyen düğün merasimleri, beli bir kabuğa koyulamayan, insanın hayal gücü ile sınırlı olan bir organizasyondur ve çok değişik tasarım ve konseptlerde hazırlanabilir. Düğün deyince akla gelen birkaç unsur arasında yer alan ve büyük bir titizlik ve itina ile seçilen gelin arabaları da, hazırlanan merasimin temasına, evlenecek çiftlerin öncelik ve tercihlerine göre belirlenen, kimi zaman büyük sürprizler yaratan araçlardır.

Düğün Araç Kiralama Fiyatları ve Kiralama Koşulları

  • Mercedes Viano 2015 Model 500TL
  • Mercedes E Class 2015 Model 600TL
  • BMW 7 Serisi 2013 Model 900TL
  • Lüks ve Klasik araç modellerimiz için lütfen 0535 490 67 76 nolu numaradan bilgi alınız.
  • Düğün araç kiralamasında süsleme işlemleri müşteriye aittir.
  • Yukarıda verilen fiyatlara göre günlük maksimum kullanım süresi 12 saattir.
  • Şoför, otopark ve yakıt gibi ücretler firmamıza aittir.
  • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

 

Hemen Rezervasyon için tıklayınız!

 

Klasik Araç, Limuzin,  Lüks ve Vip Düğün Aracı Kiralama fırsatları

dugunarackiralamalimuzin

Klasik Model Düğün Arabası Kiralama

İmpala, Cadillac, Kingsway Limuzin, Chevrolet gibi sınıfında efsane olmuş, görünümleri insanı büyüleyen Klasik Düğün Arabaları, bu özel gününüzü daha da özel ve unutulmaz kulan en önemli detaylardandır. Şoförlü Klasik Gelin Arabası Kiralamak ve birkaç saatliğine de olsa bu efsanelerin içinde bulunma yaşayacağınız en özel anlar arasında yerini alacaktır.

Limuzin Gelin Arabası Kiralama

Hemen her kesin hayalini kurduğu, geçmişte de bu gün de en özel ve efsane olmuş araç modellerinden birisi olan Limuzin markaları ile hayatınızın en özel anlarında sizin hizmetinize sunuyor, Limuzin Düğün Araba Kiralama koşul ve fiyatları ile daha da unutulmaz bir konsepte kavuşturuyoruz. Lincoln ve Mercedes Limuzin Modellerini; düğün, nişan organizasyonlarınız için şoförlü olarak gelin ve damada tahsis ediyoruz.

Lüks Gelin Arabası Kiralama; 

Ben bu günün lüks ve tasarımından vazgeçmem diyenler için birbirinden lüks markaların en fazla tercih edilen modellerini düğün arabası olarak emrinize sunan firmamız; Mercedes Düğün Arabası ve BMW Düğün Arabası başta olmak üzere daha pek çok üstün özellikli spor ve sedan araçların tahsisini şoförlü ve Şoförsüz olarak iki seçenekte gerçekleştirmektedir. Alışılagelmiş ve bilindik yöntemlerin dışına çıkan müşterilerimiz için elbette ki Jeep Gelin Arabası modellerimiz de oldukça geniş seçeneklere sahiptir.

İletişim için tıklayınız!